הכנס

סגור

ההרשמה לאתר תאפשר לכם לגשת למצב ההזמנה ולהיסטוריה שלכם. פשוט מלאו את השדות שלמטה, ואנו נפתח לכם חשבון חדש כהרף עין. כל שנדרש הוא רק מעט פרטים שיסייעו להפוך את תהליך הרכישה למהיר וקל יותר.

צרו חשבון

*** משלוחים חינם אצלנו באתר ***

עגלת הקניות

סגור/י
  • אין עדיין פריטים בעגלה

מספר הטלפון שלנו הוא: 050-4099951

אדנית התבלינים
מגיעה עם המון שמחה
לארגונים ועסקים

אז איך אנחנו יכלים לשמח אתכם היום?

1
1

חללים עסקיים


מנקודת מבט ירוקה, העסק שלכם יכול לצמוח הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. רק תחשבו איך חלל הכניסה שלכם יראה אם צמחי נוי ירוקים, מרחיבי לב יעטפו אותו, איך חדר הישיבות שלכם ירגיש אם צמחים מטהרים ישתלבו בתוכו ואיך חלל המטבח שלכם יריח אם צמחי תבלין לכל מטרה יהיו זמינים לכל עובד ואורח כאחד.

זו אנרגיה אחרת. אנרגיה ירוקה שיודעת לתקשר ערכים בריאים, ביתיים, אכפתיים ויותר מהכל ערכים שיעידו שהלב שלכם נמצא במקום הנכון.

כל מה שעליכם לעשות זה רק לצלם לנו את החללים אליהם תרצו שנתייחס ואת מסגרת התקציב שאתם בוחרים להקדיש לטובת הענין. אנחנו כבר נדאג ליתר.

2
2

השותפים הכי חשובים


עסק טוב יודע שכל עובד זוטר ובכיר הוא חלק בלתי נפרד מהעסק וחשוב באותה מידה. עסק טוב וחכם יודע שהעובדים שלו הם השותפים שלו והרווחה שלהם חשובה מאד להצלחה.

אדניות הקסם שלנו הם המתנה הכי שווה לעובדים שלכם. הקסם שדבר קטן יכול לחולל במערכת יחסים בינכם, יורגש מיד - אין לנו צל של ספק בכך. זו המתנה שתדע לומר להם כמה אתם סומכים עליהם, כמה אתם מאמינים בהם וכמה אכפת לכם יותר מכל דבר אחר.

כל מה שאנחנו צריכים מכם זה רק את מספר העובדים שתרצו לפנק, בהתאמה אנחנו מצדנו - נבנה לכם את ההצעה הכי שווה.

3
3

לקוחות לנצח


אם יש לכם לקוחות שחזרו לקבל מכם שירות או רכשו יותר מפעם אחת את המוצר שלכם, זה אומר שיש לכם לקוחות שחשוב להשקיע בהם יותר ממילה טובה. וסמכו עלינו שאנחנו יודעים כמה קשה למצוא את המתנה שתעמוד בכל הציפיות כולם ויותר מהכל בתקציב.

בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן. ערוכים לבנות לכם הצעה מודולארית, מותאמת לכל לקוח ולכל תקציב.

צרו איתנו קשר, ספרו לנו בכמה מילים מה הייתם רוצים ותנו לנו הזדמנות להפתיע אתכם בהצעה שווה שתגרום לכל לקוח להתרגש ולהוקיר תודה.

הזמנות בטלפון או ווטסאפ
050-4099951

אנחנו
באים
מאהבה

Scroll To TopScroll To Top