הסיפור שלנו

נעים מאד, אנחנו משפחת סידון ואנחנו אלה שעומדים מאחורי אדנית התבלינים: אבא דוד, אמא יעל והבנות שירה, רוני-אדל, רות, גפן, יהלי הקטנה ומיכאל האהוב, בן זוגה של שירה שהצטרף זה לא מכבר.

גידול ירקות ותבלינים מאז ומעולם היה אצלנו מציאות שאבא דוד אימץ, פשוט כי הוא לא היה מוכן להתפשר על איכות חומרי הגלם שנכנסים אלינו הביתה וזה הפך מהר מאד לתחביב אצל הבנות ולימים סטנדרט חי וצומח.

לא מזמן, החלטנו לקחת את המציאות היומיומית שלנו ולהפוך אותה למציאות בכל בית אליו תזמינו אותנו. מאהבה ותשוקה לטבע, לטבעי, לאורגני, בריא ולא פחות מכל זה לחוויות מלאות משמעות, החלטנו להפוך את בית האבן שלנו לחממה, את הידע של אבא בבינוי, גידול, שתילה לעסק, את הזמן המשותף שלנו לחוויה מצמיחה ומלמדת ובקיצור החלטנו לברוא עבורכם ועבורנו את אדנית התבלינים.

אז כן. אנחנו כולנו פעילים באדנית התבלינים בשיתוף פעולה מלא. כל אחד לפי כשרונו, יכולתו ותשוקתו, עוזר ליצר עבורכם את האדניות הכי שוות מעץ טבעי מלא וממוחזר, לבחור עבורכם את המצע הכי נכון לגידול, לסדר את בקבוקי ההשקיה זמינים לכל משלוח, לטפח כל תבלין, צמח ורעיון חדש. כולנו כאחד, מחויבים להעניק לכם את המוצרים הכי טובים, הכי בריאים עם השירות הכי טוב שיש. וכן. במחיר שווה לא פחות.